Меню Закрити

Відкриття виставки “ДИТЯЧИЙ ЕСТАМП” АРТ -СТУДІЇ “ХУДОЖНИК”

Запрошуємо всіх відвідати виставку графічних робіт учнів Арт-студії “Художник” –  «Дитячий естамп». Керівник – Юрій Бернацький. Відкриття відбудеться 21 січня 2020 року 0 16.00 за адресою: м.Полтава, вул.Соборності,27 (Художній салон ПОО НСХУ).

Естамп від французького слова Estampe-узагальнена назва творів друкованої графіки, що являє собою відбиток на папері. Цей термін виник у XIX столітті, але сама техніка існувала задовго до його появи.

На виставці представлено чотири різновиди естампу: високий, плоский, глибокий та трафаретний друк.

Учні Арт-студії “Художник” експонують у Полтавському художньому салоні ПОО НСХУ власні унікальні твори друкованої графіки. Майже сім десятків робіт об’єднує восьмирічний досвід експерементів, пошуків та досліджень. Роботи вирізняються різноманітністю та гнучкістю прийомів та технік виконнання: суха голка, монотипія, лінорт, гравюра на картоні та їх поєднання. Різняться й сюжети: натюрморти і пейзажі, портрети і анімалістика, швидкі начерки та складні деталізовані композиції.

Під керівництвом досвідченого викладача, члена Національної спілки художників України, Юрія Бернацького учні студії засвоюють весь технологічний процес естампу: від підготовки початкового зображення до друку готового графічного зображення.

Схожі записи

ukUkrainian
en_USEnglish ukUkrainian